Teamsport.pl
  • -40%

Koszulka męska Hummel Core Cotton Tee HMLGO bawełna

59,99 zł
35,99 zł
Rabat -40%
Brutto 1-4 dni robocze
Limited Special Offer! Expires in:

Koszulka męska hummel wykonana z wysokiej klasy bawełny. Drukowane logo oraz chevrony na rękawach. Dostępna w pięciu kolorach. Kolor żółty w specjalnej, obniżonej cenie!

Kolor
rozmiar
Hummel
Zobacz wszystkie produkty Hummel

Koszulka męska hummel wykonana z wysokiej klasy bawełny . Drukowane logo oraz chevrony na rękawach. Dostępna w pięciu kolorach.

Kolekcja  została przygotowana z myślą o zawodnikach i klubach ceniących sobie elegancję oraz prostotę i jednocześnie szukających zestawu meczowego wysokiej jakości na lata. Core jest kolekcją, która będzie dostępna dla naszych klientów przez najbliższe 4 sezony. Wychodzimy Wam na przeciw gwarantując, że w każdej chwili możecie zamówić brakujące komplety strojów nie martwiąc się o ich dostępność nawet w drugim czy trzecim sezonie gry.
Core jest kolekcją dostępną dla całego spektrum drużyn sportowych.

Core jest zarówno idealny dla zespołów niższych lig ale też dla tych występujących na najwyższym szczeblu rozgrywek. Dowodem na to jest fakt, że kolekcję Core jako zestaw meczowy wybrała drużyna występują w najwyższej lidze rozgrywek piłkarskich Singapuru – Albirex Niigata Singapore FC.

Szczegółowe uwagi

ean13
5700494833546
4