Darmowa wysyłka: od 250zł

Technologie

Technologie hummel Zone są stworzone w oparciu o bliską współpracę między najwyższej klasy naukowcami i profesjonalnymi sportowcami. Od ponad 90 lat dbamy o to, żeby produkty naszej marki były komfortowe i wytrzymałe. W tym celu, każdego roku podnosimy poziom funkcjonalności odzieży i obuwia hummel. Naszym celem jest tworzyć produkty, które pomagają osiągać jak najlepsze wyniki w każdej dyscyplinie. Odpowiednie strefy z funkcyjnymi dodatkami są umieszczane zawsze tam, gdzie znajdą swoje praktyczne zastosowanie. Odprowadzą pot, zlikwidują bakterie i zachowają skórę suchą. Lądowania na parkiecie nie będą szkodliwe dla stawów, a szybkie obroty i zrywy bezpieczniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

COOL ZONE

Technologia stworzona do tego aby pomóc utrzymać optymalną temperaturę ciała podczas uprawiania sportu. Specjalny materiał i technologie ułatwiają odprowadzanie ciepła z organizmu poza odzież, zapobiegając przegrzaniu.
Zastosowanie – odzież treningowa i meczowa; koszulki i spodenki. Funkcyjna odzież jak baselayery czy koszulki do biegania.

DRY ZONE

Oddychający, wodoszczelny materiał, odprowadzający jednocześnie pot na zewnątrz. Zachowuje ciało suche, zapobiegając jego zmarznięciu poprzez ochłodzenie się pozostawionego na skórze potu.
Zastosowanie – kurtki funkcyjne, zimowe. Odzież przeznaczona np. dla zawodników będących na ławce rezerwowych w piłce nożnej

FIT ZONE

Technologia opracowana we współpracy z najwyższej klasy sportowcami i naukowcami. Podnosi komfort i sprawia, że uszyta przez nas odzież i obuwie są jeszcze bardziej dopracowane pod kątem dopasowania do ciała.
Zastosowanie –  każdy typ odzieży czy obuwia hummel jest zaprojektowany w technologii Fit Zone.

PIVOT ZONE

Specjalnie opracowana do sportów halowych technologia aplikowana na podeszwę buta, która wspomaga ruchy obrotowe stopy. Ułatwia i przyspiesza wykonywanie ruchów charakterystycznych np. w piłce ręcznej jak gra na pozycji obrotowego.
Zastosowanie –  obuwie halowe np. buty do piłki ręcznej.

GRIP ZONE

Technologia wykorzystywana w produkcji obuwia do zwiększenia siły tarcia i zapewnienia stabilności stopy podczas kontaktu z podłożem. W odzieży stosowana jako silikonowe wstawki do lepszej kontroli np. piłki podczas chwytania jej rękawiczkami.
Zastosowanie –  specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

FLEX ZONE

Specjalny materiał charakteryzujący się zwiększoną rozciągliwością połączoną ze wysoką wytrzymałością na rozerwanie. Pozwala swobodnie korzystać z odzieży lub obuwia sprawiając, że dostosowują się one do ruchów ciała. Technologia używana jest też powszechnie w obuwiu w celu zwiększenia mobilności stopy przy jednoczesnym zachowaniu bliskim przyleganiu do buta.
Zastosowanie –  Odzież przylegająca blisko do ciała jak baselayery a także niektóre koszulki funkcyjne, spodenki i dresy.

IMPACT ZONE

Buty wyposażone w ten system absorbują siłę jaka jest wytwarzana podczas lądowania po wyskoku. Odciążają w ten sposób stopę, kolana i biodra zachowując je w dobrym zdrowiu, niwelując skutki długotrwałego i intensywnego uprawiania sportu.
Zastosowanie –  Specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

STABILITY ZONE

Technologia opracowana w celu zwiększenia stabilności stopy podczas dynamicznych ruchów i zwrotów.
Zastosowanie –  Specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

GUARD ZONE

Tekstylia i obuwie. Specjalny materiał wzmacniający najbardziej nastawione na ryzyko elementy obuwia jak okolice dużego palca. Zapobiega przetarciu i powstaniu dziury. W tekstyliach jest to grubsza warstwa materiału w okolicach łokci.
Zastosowanie –  najbardziej zaawansowane technologicznie buty oraz odzież dla bramkarzy w piłce nożnej.

POLYGIENE

Materiał zawierający naturalne sole srebra ograniczające rozwój bakterii powodujących przykry zapach. Polygiene efektywnie hamuje rozwój nieprzyjemnego zapachu, eliminując bakterie i grzybnię wydłużając jednocześnie czas pracy materiału i komfort użytkowania.
Zastosowanie –  odzież termoaktywna.

 

Ulubione (0)