Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Teamsport.pl

Technologie hummel Zone są stworzone w oparciu o bliską współpracę między najwyższej klasy naukowcami i profesjonalnymi sportowcami. Od ponad 90 lat dbamy o to, żeby produkty naszej marki były komfortowe i wytrzymałe. W tym celu, każdego roku podnosimy poziom funkcjonalności odzieży i obuwia hummel. Naszym celem jest tworzyć produkty, które pomagają osiągać jak najlepsze wyniki w każdej dyscyplinie. Odpowiednie strefy z funkcyjnymi dodatkami są umieszczane zawsze tam, gdzie znajdą swoje praktyczne zastosowanie. Odprowadzą pot, zlikwidują bakterie i zachowają skórę suchą. Lądowania na parkiecie nie będą szkodliwe dla stawów, a szybkie obroty i zrywy bezpieczniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

COOL ZONE

Technologia stworzona do tego aby pomóc utrzymać optymalną temperaturę ciała podczas uprawiania sportu. Specjalny materiał i technologie ułatwiają odprowadzanie ciepła z organizmu poza odzież, zapobiegając przegrzaniu.
Zastosowanie – odzież treningowa i meczowa; koszulki i spodenki. Funkcyjna odzież jak baselayery czy koszulki do biegania.

dry_ico.png

DRY ZONE

Oddychający, wodoszczelny materiał, odprowadzający jednocześnie pot na zewnątrz. Zachowuje ciało suche, zapobiegając jego zmarznięciu poprzez ochłodzenie się pozostawionego na skórze potu.
Zastosowanie – kurtki funkcyjne, zimowe. Odzież przeznaczona np. dla zawodników będących na ławce rezerwowych w piłce nożnej

fit_ico.png

FIT ZONE

Technologia opracowana we współpracy z najwyższej klasy sportowcami i naukowcami. Podnosi komfort i sprawia, że uszyta przez nas odzież i obuwie są jeszcze bardziej dopracowane pod kątem dopasowania do ciała.
Zastosowanie –  każdy typ odzieży czy obuwia hummel jest zaprojektowany w technologii Fit Zone.

pivot_ico.png

PIVOT ZONE

Specjalnie opracowana do sportów halowych technologia aplikowana na podeszwę buta, która wspomaga ruchy obrotowe stopy. Ułatwia i przyspiesza wykonywanie ruchów charakterystycznych np. w piłce ręcznej jak gra na pozycji obrotowego.
Zastosowanie –  obuwie halowe np. buty do piłki ręcznej.

grip_ico.png

GRIP ZONE

Technologia wykorzystywana w produkcji obuwia do zwiększenia siły tarcia i zapewnienia stabilności stopy podczas kontaktu z podłożem. W odzieży stosowana jako silikonowe wstawki do lepszej kontroli np. piłki podczas chwytania jej rękawiczkami.
Zastosowanie –  specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

flex_ico.png

FLEX ZONE

Specjalny materiał charakteryzujący się zwiększoną rozciągliwością połączoną ze wysoką wytrzymałością na rozerwanie. Pozwala swobodnie korzystać z odzieży lub obuwia sprawiając, że dostosowują się one do ruchów ciała. Technologia używana jest też powszechnie w obuwiu w celu zwiększenia mobilności stopy przy jednoczesnym zachowaniu bliskim przyleganiu do buta.
Zastosowanie –  Odzież przylegająca blisko do ciała jak baselayery a także niektóre koszulki funkcyjne, spodenki i dresy.

impact_ico.png

IMPACT ZONE

Buty wyposażone w ten system absorbują siłę jaka jest wytwarzana podczas lądowania po wyskoku. Odciążają w ten sposób stopę, kolana i biodra zachowując je w dobrym zdrowiu, niwelując skutki długotrwałego i intensywnego uprawiania sportu.
Zastosowanie –  Specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

stab_ico.png

STABILITY ZONE

Technologia opracowana w celu zwiększenia stabilności stopy podczas dynamicznych ruchów i zwrotów.
Zastosowanie –  Specjalistyczne obuwie treningowe halowe.

guard_ico.png

GUARD ZONE

Tekstylia i obuwie. Specjalny materiał wzmacniający najbardziej nastawione na ryzyko elementy obuwia jak okolice dużego palca. Zapobiega przetarciu i powstaniu dziury. W tekstyliach jest to grubsza warstwa materiału w okolicach łokci.
Zastosowanie –  najbardziej zaawansowane technologicznie buty oraz odzież dla bramkarzy w piłce nożnej.

poly_ico.png

POLYGIENE

Materiał zawierający naturalne sole srebra ograniczające rozwój bakterii powodujących przykry zapach. Polygiene efektywnie hamuje rozwój nieprzyjemnego zapachu, eliminując bakterie i grzybnię wydłużając jednocześnie czas pracy materiału i komfort użytkowania.
Zastosowanie –  odzież termoaktywna.

4