Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Teamsport.pl

Na Państwa życzenie, na zamówionych strojach wykonujemy wysokiej jakości nadruki, w wielu dostępnych technologiach. W celu uzyskania informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected] Czas wykonania znakowania zależy od wielkości i rodzaju zamówienia. Najpopularniejsze z nich to:

SUBLIMACJA 

Sublimacja pozwala przenieść na materiały poliestrowe (tj. syntetyczne) dowolne projekty graficzne (np. pełno kolorowe zdjęcia). Nadruki w tej metodzie zazwyczaj wykonuje się na materiale w kolorze białym (istnieje możliwość również na innych jasnych kolorach, jednak mogą się pojawić wówczas pewne przekłamania w kolorach). Sublimacja jest niewyczuwalna w dotyku, gdyż przypomina barwienie tkaniny.  Nadruk cechuje bardzo wysoka trwałość.

FOLIA FLEX 

Technika znakowania przy pomocy foli flex polega na wgrzaniu na tkaninę folii, z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Folia flex to folia o gładkiej powierzchni w jednolitym kolorze. Wysoka trwałość nadruku, duża ilość kolorów folii, w tym również specjalne folie (np. odblaskowe srebrne). Minimalna wielkość detali w nadruku to 3 milimetry.

FOLIA LATEKS (NAKLEJKI)

Znakowanie folią lateksową (niegdyś solwentową), polega na przeniesieniu folii z pełnokolorowym nadrukiem na powierzchnie odzieży, przy użyciu wysokiej temperatury. Metoda oferuje nadruki pełnokolorowe (full color), ze zdjęciem, lub przejściami tonalnymi. W przypadku dużych powierzchni nadruku występuje sztywność na odzieży.

Aby uzyskać wycenę napisz do nas na adres:
[email protected]

4